Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Mac Baren: Dark Twist Roll Cake

Go down 
+26
Ignoro
Slajs
v.milan
G.S.Patton
Rakija
oliohardi
leonhardy
Majka
TheDude
MordechajRT
picipl
PipeCro
gstaraz
foksieloy
samper
fićo
kamarad igorrr
Desamp
milo
Darko
savate
ssekir75
Leo
imnik
dean
bayro
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty30.07.14 19:13

Upravo dimim ovaj blend, i mogu reći da mi odlično leži...

prvo loše strane po mom sudu:
- suši malo grlo
- malo pre brzo izgara
- pre tanki su žetoni

...aroma je odlična: kruh, šljive, friško drvo, med...
...okus baca malo na pikantno, ali pretežno dominira Mac Barenova Virginia, koja se meni jako sviđa.

Sve u svemu, odlična Virginia malo tamnije i teže prirodne arome.
Svrstao bi ga u slatke zimske duhane.

ps.
Jednu sam lulu podimio u kojoj se inače puši McConnelov Škot, i dodalo je duhanu nešto ekstra... možda bi vrijedilo zamješat koj postotak Škota u Dark Twist ?!?

ocjena 4/5
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty31.07.14 12:39

Whole leaves are used as wrapper for the rope and the inlay is divided into two groups. The first group contains 100% pure Virginia tobaccos, meaning that the whole leaves are used as wrapper leaves and the leaves with small imperfections are used as the inlay.

The second group contains whole Virginia leaves as wrapper and Dark Fired Kentucky as inlay, meaning you see the dark tobacco in the centre and the brighter Virginias around it.

After the tobaccos have been spun into ropes it is stored for weeks and then cut into small coins. The blend of Dark Twist is broken down as follows. For every 2 coins of Virginia tobacco there is 1 coin with a centre of Dark Fired Kentucky.

Like most of our spun tobaccos, water and maple sugar are boiled and added to the tobacco. This is all we add, so the taste is very natural with the interplay between the natural sweet Virginias and light sour and smoky flavour from the Dark Fired Kentucky perfectly blended to create a natural tobacco taste.

Notes: Introduced in 1955.
Brand Mac Baren
Blended By Mac Baren
Blend Type Virginia Based
Contents Cavendish, Kentucky, Virginia
Flavoring Maple
Cut Curly Cut
Packaging 40g Pouch, 50g pouch, 100g tin
Country DK

Inače vrlo dobar duhan samo je mene vole onaj Macbite pa ga nisam više naručio.
[Vrh] Go down
PipeCro
Peče me jezik
Peče me jezik
PipeCro


Broj postova : 374
Join date : 21.10.2013
Age : 54
Lokacija : Trpanj, Pelješac
Omiljeni duhani : Samo nek dimi

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty28.08.14 19:35

Pusim ga stalno, polako mi se pretvara u omiljeni duhan. Prvi put ga probao sa kolegama na druzenju u Makarskoj. Na prvu me osvojio, pusen iz nove novcate Igorove Crokerice. To je bilo to. Igor mi kad je vidio koliko sam odusevljen poklonio pola limenke i od tada sam se "navukao". Prije nekih mjesec dana u Splitu naletio na cjenu limenke (100 gramske) od 88 kuna i opskrbio se za duzi period. Pusim polako iz velikih lula i nakon par prvih pripaljivanja (dok se ne postigne temperetura u luli) gori ravnomjerno sve do kraja. Nikad me nije "ugrizao" ali ponovno naglasavam ja sam izuzetno strpljiv pusac i doslovno uzivam u tome da u pusenju balansiram na onoj finoj granici izmedu gasenja i bogatog dima. Nazalost za ovakvo pusenje treba vremena (po nekoliko sati za lulu) kojeg je sve manje ali kad si to uspijem priustiti te "seanse" me "drze" dovoljno dugo do sljedeceg pusenja.

Da skratim, za mene odlican duhan lako dobavljiv kod nas po razumnoj cijeni... pametnom dosta.
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty28.08.14 21:39

Sporijeg pušača nisam vidio, razvlačio je lulu 3 sata Laughing
Btw, odličan duhan.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17165
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty28.02.16 20:38

Evo, da malo otvorim temu nakon duljeg vremena; danas sam u klubu uzeo malo duhana od Senada (bluetrain) i sad mi sve dođe žao što nisam uzeo svoju "lulu za probanje tuđih duhana", nego malu Petersonku! Laughing
Ovo je baš zreo, odličan duhan, sa karakterom i "tijelom", koje mu daju virginija i cavendish, te mogu samo ponoviti sve dobro što su moji cijenjeni prethodnici u ovoj temi napisali, uz napomenu da duhan uopće ne grize za jezik i da sutra poslije posla idem u "Tocororo", kupiti ovaj duhan!
Iznenadilo me koliko je dobra ova medicina, a tu nam je pred nosom cijelo vrijeme! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty29.02.16 0:47

ma to je duvan bombonica, nego ga ovi naši bilmezi nikako da nabave Mad kao i ostatak mb-a... bitno da ima stanwell vanila u buđavi clan Shocked
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17165
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty02.03.16 18:13

Leo je napisao/la:
Meni nema ništa aromatično u ovom duhanu, ali nemojte me strijeljati ako sam u krivu. Dobar je to duhan.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Eto, Leo mi je dao hint. Nema ničeg aromatičnog u ovom duhanu. Virginija, virginija, opet virginija pa malo cavendisha (također od virginije!).
Dakle, kako sam i napisao, u nedjelju sam od Senada ukrao mali luličak tog duhana, kasnije mi bilo žao što  nisam uzeo više; no u ponedjeljak sam u Tocororu uzeo limenku (111 kuna - 100 grama  affraid  ) i nisam požalio.
Kako ja nisam baš ljubitelj aromatika, uvijek sam nekako zazirao od tog duhana, iako ga je Švigijev herr Profesor pušio stalno, a taj je valjda probao sve što se može probati, što je meni, priznajem, bilo čudno.
No, eto, kako sam se dokopao tog duhana, moram priznati da je to bila ljubav na prvi pogled.
Vrhunska virginija i cavendish od baze virginije koji malo "daje" na smokve i suhe grožđice, to jednostavno ne može biti loše!
Duhan ne grize za jezik (iako nemam pojma od kuda taj mit da "Mac Baren" duhani grizu za jezik), a zapravo je najbolji kada ga se drži na rubu gorenja, e - tada je najbolji - razvija se u punom bukeu.
Inače je, kako su moji prethodnici napisali a i na fotki se vidi, duhan je rezan na kriške,  iako ga ja razdrobim i napunim lulu kao što je punim bilo kojim drugim duhanom.
Moj je dojam da ga je najbolje pušiti iz većih lula, jer tek u njima se razvije u svojoj punoći.
Dakle, ako vam se puši prava, vrhunska plemenita virginija koja nije aromatik! - za svaku preporuku!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion


Zadnja promjena: bayro; 03.03.16 9:44; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty02.03.16 23:27

meni su vrlo blagi "aromatici" i blage latakije najbolji, ponekad ih i pomiješam u jedno pa je to to
[Vrh] Go down
MordechajRT
Prva lula
Prva lula
MordechajRT


Broj postova : 54
Join date : 13.10.2015
Age : 39
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty03.03.16 9:42

Us sve navedeno Dark twist jako dobro podnosi i "ležanje", i zbilja je još bolji već nakon par godina stajanja.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17165
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty23.12.17 21:22

Evo, nakon dugo vremena, danas poslijepodne sam probao opet ovaj duhan nakon što sam ga navlažio, naime, Sarma mi ga je sinoć poklonio, vjerojatno je odstajao par godina što je dobro,  bio je malo suh, ali Igorovi keksi to riješe u čas posla!
Dakle sve što sam napisao pred gotovo deset godina, pa i pred dvije godine - stoji!
Ovo nije aromatic, nego vrhunska virginia sa odličnom zemljanom notom, bogatog okusa a pri kraju pušenja osjeti se lagana nota cavendisha i malo citrusa.
Preporučam ga pušiti u Papa Štrumf  XXXL lulama, jer tek u njima razvije svoju punu i pravu aromu! Da ne valja, ne bi se na tržištu održao od 1955. godine, dakle Papa Štrumf i moj vršnjak! Very Happy
I kao sa svakim Mac Barenom: nema brzog pušenja, nego kako je Igor napisao, srk čaja, pa lagano srk dima, zzzzz.... i to je to!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
TheDude
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
TheDude


Broj postova : 116
Join date : 27.11.2017
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Dark Twist, Half & Half, Orlik Dark Strong Kentucky

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty24.12.17 1:05

Meni je Dark Twist najdraži duhan, prirodno sladak i kvalitetan u svako doba dana i noći, klasik!
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty24.12.17 8:57

Kaze Danish pipe shop da ima i Kentucky-a?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17165
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty24.12.17 10:18

Ima.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty24.12.17 20:55

U svom nevelikom lulaskom stazu..zdimio sam 3 limenke i trenutno sam bez ijednog ovog kolutica,imam nekevdruge u opticaju no prva slijedeca akvizicija je limenka dark twista...dobavljiv i kod mene u jednoj lokalnoj trafici
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty24.12.17 20:58

Znam da ga nemam ispod avatara, ali meni je ovo jedan od top 10 duhana, imam celu veliku ikea staklenku tog vraga, i nije mi žao. Stvarno je medicina.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17165
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty24.12.17 21:25

Definitivno je, Foxi! I dobavljiv u svakoj trafici!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty24.12.17 22:49

Kod nas nije ni u jednoj
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty25.12.17 10:52

Ja ga redovno pušim i uvijek imam limenku.
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty31.12.17 7:58

Eto..kad smo već na kraju tekuce 2017.godine...jučer sam si poklonio limenku ove delicije...no nemalo me iznenadila nova cijena od ravnih 140 kunjerosa...! Stoga ne znam je li to do marze ove trafike ili je takva cijena šire po HR...to je gotovo 20€...za 100gr....poslijednji put kad sam ju uzimao bila je 118 kn,tamo negdje ljetos...molim lulasko drustvo kad bude u obilasku domacih tabakerija nek škicnu cijene...eto usporedbe radi...
btw.Sretno u Novoj svim forumašima...
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty31.12.17 8:11

140!? Posteno su digli cijene... ja sam zadnje kod nas uImao BR burbon (bronze po novom). Bio je 65 kn.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty31.12.17 17:37

leonhardy je napisao/la:
Eto..kad smo već na kraju tekuce 2017.godine...jučer sam si poklonio limenku ove delicije...no nemalo me iznenadila nova cijena od ravnih 140 kunjerosa...! Stoga ne znam je li to do marze ove trafike ili je takva cijena šire po HR...to je gotovo 20€...za 100gr....poslijednji put kad sam ju uzimao bila je 118 kn,tamo negdje ljetos...molim lulasko drustvo kad bude u obilasku domacih tabakerija nek škicnu cijene...eto usporedbe radi...
btw.Sretno u Novoj svim forumašima...

Točno toliko sam ja platio u Torrocoru u Zagrebu prošli tjedan
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1247
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty03.05.21 21:23

Dugo sam merkao ovaj duhan i na kraju se riješih da ga probam. Prva (i očigledna) stvar je sam tehnički pristup. Poslije malo istraživanja kako baratati sa žetonima, i isprobavanja da l u manjoj ili većoj luli, i da li ih rasturiti ili savijati, moji dojmovi su idući:
Definitivno mi je bolje uzeti 3, 4 žetona, presaviti i staviti u lulu. Prvo sporije gori. Drago, što slijedi iz prvog, manje se grije. I treće i najvažnije, razvija osjetno više arome i okusa. Mana takvog punjenja je što se češće gasi. Više mi ide iz manje lule, jer je gustina pakiranja veća. Naravno ovo ovisi i o broju žetona. Meni su 3 do 4 taman, i zato mi manja lula više odgovara.
Nije me ugrizao niti jednom, ali bih napomenuo da sam uvijek sušio duhan prije pušenja.
Aroma je blaga, dominira virginja (i to dobra virginia) a probije se povremeno dark fired kentucky. Stavim 2 žetona čiste virginie i jedan do dva sa kentuckyjem tako da duhan nikako nije monoton (od mene veliki plus). Složio bih se sa Bayrom i Leom da ovo nije aromatik. Sve u svemu dobar duhan, i definitivno nešto čemu ću se redovito vraćati.

bayro, Branislav and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17165
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty04.05.21 9:35

Odličan je to duhan.
Sad, kako ćeš ga pušiti, to je individualna stvar. Ja ga obično pušim tako da složim dva-tri žetona (ovisno o veličini lule) pri vrhu ga malo razmrvim radi lakšeg pripaljivanja i samo lagano, tada razvija pravu aromu.
Samo mu je cijena u Hrvata sada opaka; mislim da je limenka od 100 grama preko 200 kuna, no na popisu mi je za slijedeću kupovinu kod Belog odela.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1247
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty04.05.21 9:57

bayro je napisao/la:
Ja ga obično pušim tako da složim dva-tri žetona (ovisno o veličini lule) pri vrhu ga malo razmrvim radi lakšeg pripaljivanja i samo lagano, tada razvija pravu aromu.

Da, definitivno je i meni tako najbolji.
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty04.05.21 12:39

Za mene je riječ o prilično mušičavoj i ne baš ukusnoj mješavini koja se ničim ne ističe osim tim rezom. Još jedan u nizu Mac Barenovih poluaromatika...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Dark Twist Roll Cake   Mac Baren: Dark Twist Roll Cake - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Mac Baren: Dark Twist Roll Cake
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Moj prvi cake
» DIY crumble cake how-to?
» RMC Scottish cake
» McClelland: 5100 - Red Cake

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: